בי"ס לנהיגה עוז
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
 
בית הספר לנהיגה עוז פועל ברציפות משנת 1983 ומנוהל על ידי הרצל בר טוב, מורה לנהיגה בעל ותק של עשרות שנים במקצוע. בית הספר מעסיק את מיטב מורי הנהיגה בכל אזור ירושלים, להם ניסיון של שנים רבות. בבית הספר ניתן להוציא רישיון על מגוון כלי רכב, ולקבל הנחייה צמודה וסיוע בלימודי התיאוריה.

בית הספר ממוקם באזור נוח, מול משרד הרישוי הישן, שממנו יוצאים לטסטים. כמו כן, מול משרדי בית הספר נמצא מגרש בו לומדים נהיגה על אופנועים ושם גם מתקיימים מבחני הנהיגה על אופנועים. הקרבה של בית הספר למשרד הרישוי ולרחבת המבחנים חוסכת לתלמיד זמן יקר.
 
 
 
הרצל בר טוב – מורה לנהיגה
 
 
 
בית הספר מלמד נהיגה על כל סוגי האופנועים, ומחזיק באופנועים חדישים בנפחים שונים, לנוחות התלמידים ובהתאם לצורכיהם.
 
בבית הספר לנהיגה עוז מתקיימים שיעורי נהיגה על רכבים פרטיים ידניים או אוטומטיים. כל הרכבים הינם חדישים ומאובזרים, ומאפשרים לימוד נוח ובטיחותי. המורה מקפיד על מתן יחס סובלני ואדיב לכל תלמיד, והוא מסייע לו לעבור בהצלחה את המבחן התיאורטי והמעשי כאחד.
 
בבית הספר לנהיגה עוז ניתנים שיעורי נהיגה על כלי רכב ומשאיות עד 12 טון. כל הרכבים חדישים ומותאמים ללימוד אפקטיבי, והשיעורים מועברים תוך הקפדה על תפעול נכון של כלי הרכב וכמובן – על כל כללי הנהיגה והבטיחות.
 

בבית הספר לנהיגה עוז ניתן להמיר רישיונות זרים לרישיונות ישראליים ולחדש אותם. השירות הינו מקצועי ויעיל, ומאפשר קבלת רישיון ישראלי במהירות ובנוחות.

שיעורי ריענון נהיגה לנהגים ותיקים – על כל סוגי כלי הרכב.
 

לתלמידי בית הספר לנהיגה עוז אחוזי הצלחה גבוהים במבחן המעשי לקבלת הרישיון. הלימוד בבית הספר מכוון לנהיגה נכונה ובטוחה, והתלמידים מקבלים את כל הסיוע הדרוש, גם בלימודים למבחן התיאוריה. ניתן לקבל שיעורי נהיגה בשפות שונות: עברית, אנגלית, צרפתית, ערבית וגרמנית.

לנוחות תלמידינו – תנאי התשלום נוחים ומגוונים, וניתן לשלם גם בכרטיסי אשראי.

לשירותכם בכל דרך!
 
עוז בי"ס לנהיגה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האומן 9, תלפיות, ירושלים (מול משרד הרישוי הישן) טל': 6794446 - 02 פקס: 6794447 - 02